Masáže

V ponuke máme :

V prípade záujmu si rezervujte termín na 0948 475 781. 

Aktuálne sme znížili ceny. V prípade pravidelného využívania výrazné zľavy. Môžete sa objednať u maséra aj masérky. Viac informácií osobne v TIK-TAK.

  1. Športovú masáž
    Športová masáž je druh klasickej masáže, ktorý je špeciálne prispôsobený pre športovcov alebo pre osoby, ktoré podávajú náročné fyzické výkony. Je vysoko žiadaná u športovcov na zvýšenie fyzickej kondície alebo na uvoľnenie po fyzickej záťaži.

  2. Klasickú masáž
    Pozostáva zo súboru hmatov, ktoré masér aplikuje na tele klienta. Tým sa stimuluje koža, podkožie a najmä svaly, pričom dochádza k prekrveniu pokožky, uvoľneniu svalov a odbúraniu napätia, ktoré spôsobujú zatvrdliny vo svaloch.

  3. Magnetoterapiu
    Jedná sa o terapiu nízko-frekvenčným pulzným poľom. Magnetoterapia je bezpečná fyzikálna metóda na liečenie mnohých chorôb. Regeneruje a masíruje hlboké tkanivá, tíši bolesti, stimuluje látkovú výmenu, podporuje delenie buniek, odstraňuje poruchy prekrvenia, zvyšuje prívod kyslíka, rozširuje cievy, urýchľuje krvný obeh, podporuje prečisťovanie lymfatických dráh a podporuje imunitný systém.