Vináreň

Ponúkame kvalitné slovenské a české vína. Pri ochutnávaní rôznych vín si môžete prečítať dennú tlač a časopisy podľa vlastného výberu. Povedzte ale napíšte nám, ktoré nemáme a my ich pre Vás objednáme. stačí napísať narodinnecentrumtiktak [at] gmail.com ( rodinnecentrumtiktak [at] gmail.com) alebo ešte lepšie zatelefonovať a opýtať sa na 0948 475781

Pri odbere väčšieho množstva predaj za nákupné ceny priamo od výrobcu.

Ochutnajte niektoré z vín našej ponuky zo Svätého Jura - Dobovský a Grančič Vinárstvo Dubovský Grančič je pre milovníkov (nielen) svätojurského vína pojem. Jeho zakladatelia Bohumil Dubovský a Miloš Grančič pochádzajú z vinohradníckych rodín a nadväzujú tak na tradíciu svojich predkov. Vinárstvo založili v roku 2005. Odvtedy uviedli na trh množstvo lahodných vín, čím len potvrdili, že ich rozhodnutie venovať sa tak krásnemu remeslu bolo správne.

Vinárstvo Dubovský Grančič je pre milovníkov (nielen) svätojurského vína pojem. Jeho zakladatelia Bohumil Dubovský a Miloš Grančič pochádzajú z vinohradníckych rodín a nadväzujú tak na tradíciu svojich predkov. Vinárstvo založili v roku 2005. Odvtedy uviedli na trh množstvo lahodných vín, čím len potvrdili, že ich rozhodnutie venovať sa tak krásnemu remeslu bolo správne.